Kuchnia indukcyjna 6-polowa z piekarnikiem 10,5 kW 400 V 6K-EBMF | Bartscher 286426 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kuchnia indukcyjna z piekarnikiem marki Bartscher to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala na wiele typów obróbki termicznej w ramach jednego sprzętu. Dzięki eleganckiemu designowi, świetnie sprawdzi się w restauracjach z otwartą kuchnią.
Funkcjonalność
Urządzenie łączy w sobie funkcje wydajnej, 6-polowej kuchenki indukcyjnej oraz wszechstronnego piekarnika elektrycznego o mocy 2450 W z emaliowaną komorą o pojemności 98 l. Wewnątrz znajdują się 4 prowadnice.
Wśród dostępnych funkcji piekarnika znajdują się:
- Rozmrażanie
- Funkcja podwójnego grillowania
- Eco
- Grill + wentylator
- Wielofunkcyjność (powietrze obiegowe + wentylator)
- Czyszczenie
- Statyczne + wentylator
- Grzałka dolna + grill + wentylator
- Wstępne nagrzewanie
Materiał wykonania
Obudowa kuchni została wykonana ze stali w kolorze czarnym, a powierzchnia płyty indukcyjnej z wytrzymałego szkła. Dzięki temu, urządzenie elegancko się prezentuje i pasuje do nowoczesnego wystroju kuchni.
Dodatkowe informacje
- W zestawie: 1 blacha, 2 ruszty
- Urządzanie zasilane trójfazowo (tzw. siła) – wymaga montażu przez osobę z uprawnieniami elektryka.
| Numer katalogowy | 286426 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal |
| Szerokość | 900 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 665 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 400 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Pojemność | 98 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 10.5 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 6 |
| Moc piekarnika | 2.45 kW |
| Waga | 99.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.