Kuchnia indukcyjna 4-polowa 4x5kW z szafką - obustronne sterowanie | PCI-118 ET | RM Gastro 00030358
dodaj do przechowalni
Opis
PCI-118 ET to obustronnie sterowana 4-polowa kuchnia indukcyjna z otwartą szafką z kolekcji z linii RM 1100.
Wygląd
Kuchnia RM to model wolnostojący, który można dopasować do pozostałych urządzeń z linii 1100. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Umieszczona jest na przelotowej otwartej szafce, do której można dokupić drzwi i stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania.
Płyta
Kuchnia ma 4 szybkogrzejne pola indukcyjne. Płyta ma wymiar 2x 750x350 mm, a średnica strefy grzewczej 300 mm. Sterowanie jest obustronne i odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętła. System grzewczy jest bezpieczny i oszczędny - zużywa 60% mniej energii elektrycznej, a czas przygotowania potraw jest krótki.
Linia 1100
RM 1100 to linia przeznaczona do lokali gastronomicznych, w których przygotowuje się do 400 dań dziennie. Jest pierwszą „przelotową” linią, stworzoną, aby maksymalnie ułatwić dostęp do wszystkich zestawionych urządzeń. To co ją wyróżnia, to wielkość i możliwość ustawienia jako wyspy. Urządzenia z linii są modułowe, mają szerokość 400, 800 oraz 1100 mm i głębokość 550 i 1100 mm. W skład linii wchodzą kuchnie, piekarniki, płyty grillowe, frytkownice, patelnie muli funkcyjne, makaroniarki, szafki. Niektóre urządzenia są obustronne, więc świetnie sprawdzą się ustawione w centralnej części pomieszczenia.
| Numer katalogowy | 00030358 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | PCI-118 ET |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 1100 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Tak |
| Waga | 115.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.