Kuchnia indukcyjna, 4-palnikowa, wolnostojąca, P 14 kW, U 400V | Stalgast 979610
dodaj do przechowalni
Opis
- urządzenie sprzedawane bez wtyczki i przewodu
- przeznaczone do obróbki termicznej prowadzonej na naczyniach dedykowanych do technologii indukcyjnej
- technologia stosowana w kuchniach indukcyjnych daje wyjątkowe oszczędności energii elektrycznej oraz dynamikę pracy niedostępną dla urządzeń o tradycyjnym zasilaniu gazowym lub elektrycznym
- linia urządzeń dedykowana jako elementy ciągu grzewczego lub jako samodzielne stanowiska obróbki termicznej
- przeznaczone dla małej, średniej i dużej gastronomii
- pola indukcyjne o średnicy 225 mm i mocy 3.5 kW
- wydajny system chłodzenia
- ergonomiczne pokrętła
- panel przedni grawerowany laserowo
- nowoczesny design
- wskaźnik ciepła resztkowego (wskaźniki zalegania ciepła)
- system rozpoznawania naczynia
- automatyczny system zabezpieczenia przed przegrzaniem
- wyświetlacz parametrów pracy
- urządzenia w wersji bez kominka spalinowego dają możliwość pracy na naczyniach o większej średnicy
| Numer katalogowy | 979610 |
|---|---|
| Producent | Stalgast |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 14 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.