Kuchnia ind. 1PAL 2,5kW, US | Bartscher A105942 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A105942 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 340 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.5 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Moc palników / płyt grzewczych | 2500 W |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Nie |
| Waga | 7.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.