Kuchnia gazowa z szafką 3-palnikowa RM-700 | PC3- 712 G | RM Gastro 00026844
dodaj do przechowalni
Opis
PC3- 712 G to 3-palnikowa kuchnia gazowa z szafką z kolekcji RM Gastro z linii RM 700.
Wygląd
Kuchnia RM to model wolnostojący. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Umieszczona jest na otwartej szafce.
Palniki
Kuchnia ma 3 palniki o mocy 2x10 kW i 1x7 kW ze stałą świeczką. Są to palniki FireFlex, które dopasowują płomień do wielkości dna garnka. Dzięki temu nawet 10 kW palnik możne ogrzewać mały garnek zapobiegając rozszerzaniu się płomienia poza obszar dna. Kuchnia posiada system zabezpieczający palniki i wnętrze urządzenia przed zalaniem. Masywny i stabilny ruszt wykonany jest z żeliwa i zapewnia bezpieczeństwo gotowania.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Posiada rurowe przyłącze gazu. Wyposażona jest w zawory bezpieczeństwa odcinające dopływ gazu w momencie zgaśnięcia płomienia. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętło.
Zdjęcie poglądowe. Drzwi nie są wliczone w cenę urządzenia.
| Numer katalogowy | 00026844 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | PC3- 712 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 27 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 3 |
| Waga | 126.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.