Kuchnia gazowa MFG 7341 | Bartscher 1582011 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1582011 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 730 mm |
| Wysokość | 910 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 19 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny |
| Temperatura minimalna | 100 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Rozmiar blachy | GN 2/1 |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Moc piekarnika | 3.6 kW |
| Waga | 108.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.