Kuchnia gazowa GHU 4110 | Bartscher 2819991 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 2819991 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc gazowa | 21 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Moc palników / płyt grzewczych | 2x3,5 kW + 2x7 kW |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 3.1 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 560 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 390 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 100.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.