Kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem gazowym 57,6 kW | Bartscher 2851371 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kuchnia gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem gazowym z linii 700 marki Bartscher stanowi doskonałe uzupełnienie ciągu kuchennego w restauracji, hotelu, stołówce, kuchni cateringowej czy zakładzie żywienia zbiorowego.
Palniki gazowe
Kuchnia jest wyposażona w 2 podwójne palniki gazowe z zapłonem ręcznym:
- 3 x 6,2 kW,
- 3 x 8,5 kW.
Urządzenie posiada wytrzymałe, żeliwne ruszty – odporne na wysokie temperatury i niezawodne nawet przy dużych obciążeniach i intensywnym użytkowaniu w codziennej pracy w gastronomii. Pola grzewcze mają wymiary 330x270 mm.
Wbudowany płomień pilotowy zapewnia gotowość urządzenia do pracy i pozwala na szybką regulację mocy palnika. Dla zachowania czystości i higieny sprzętu, niecki palników są wyposażone w łatwą do umycia tacę na skapujący tłuszcz.
Piekarnik gazowy
Za sprawą wbudowanego piekarnika gazowego o wymiarach 1050x530x300 mm, urządzenie pozwala zaoszczędzić miejsce na zapleczu kuchennym o ograniczonej powierzchni. Jest dzięki temu bardzo wszechstronne i pozwala na wiele sposobów obróbki termicznej. Piekarnik jest wyposażony w zapłon piezo, który ułatwia jego uruchomienie.
Materiał wykonania
Kuchnia gazowa jest wykonana z chromowo-niklowej stali nierdzewnej 18/10, która dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdza się w profesjonalnych kuchniach gastronomicznych. Jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i korozję, a także nieporowata, co sprzyja utrzymaniu wysokiego poziomu higieny.
Dodatkowe informacje
- Kuchenka jest przystosowana do zasilania gazem ziemnym H (20 mbar), jednak do zestawu dołączono również dysze do gazu płynnego (50 mbar) i do gazu ziemnego L (20 mbar).
- W razie potrzeby wysokość kuchni można regulować w zakresie 850 do 900 mm.
| Numer katalogowy | 2851371 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 57.6 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 6 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 13.5 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 1050 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 530 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 300 mm |
| Podstawa | Tak |
| Waga | 176.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.