Kuchnia gazowa 6-palnikowa 46 kW | PCT - 912 G | RM Gastro 00028464
dodaj do przechowalni
Opis
PCT - 912 G to kuchnia gazowa sześciopalnikowa z palnikami FireFlex.
Wykonanie
Kuchnia RM to model nastawny, który można zestawić z podstawą otwartą lub szafkową z linii RM 900. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada system zabezpieczający palniki i wnętrze urządzenia przed zalaniem, solidne żeliwne ruszty i specjalne nowoczesne palniki gazowe ze stałą świeczką. Są to palniki FireFlex, które dopasowują płomień do wielkości dna garnka.
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem. Ma 6 palników – 3 z nich mają moc 7 kW, a dwa 10 kW. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
| Numer katalogowy | 00028464 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | PCT - 912 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 46 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 6 |
| Podstawa | Nie |
| Waga | 131.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.