Kuchnia gazowa 5-palnikowa z mosiężną nakładką, piekarnikiem elektrycznym i szafką | STPT 70/120 21 GE | Redfox 00030422
dodaj do przechowalni
Opis
STPT 70/80 21 GE to kuchnia gazowa z 4 klasycznymi palnikami i 1 płytą mosiężną oraz elektrycznym piekarnikiem GN 2/1 i szafką po prawej stronie.
Wykonanie
Kuchnia Redfox to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii Redfox 700. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada tłoczoną wannę pod palnikami, solidne żeliwne ruszty i specjalne nowoczesne palniki gazowe, w tym jeden ze specjalną mosiężną, jednorzędową nakładką. Umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem elektrycznym statycznym o pojemności GN 2/1 oraz szafce.
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem, natomiast piekarnik prądem. Ma 4 klasyczne elektryczne palniki ze stałą świeczką o mocy 3x8,5 kW i 4 kW oraz 1 palnik z mosiężną nakładką o mocy 6,6 kW. Moc elektrycznego piekarnika to 6,3 kW (termostat bezpieczeństwa 360°C). Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny GZ 50, dołączone są także dysze na propan-butan. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętła z ochroną IPX.
| Numer katalogowy | 00030422 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | STPT 70/120 21 GE |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc gazowa | 36.1 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 6.3 kW |
| Waga | 172.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.