Kuchnia gazowa 4-palnikowa 21,5 kW z szafką otwartą - gaz ziemny | SPB 70/80G | Redfox 00027269
dodaj do przechowalni
Opis
■ jednorzędowe palniki gazowe o mocy: 3,5 kW i 3x 6 kW
■ solidne nierdzewne ruszty ze stali AISI 304, Ø10 mm
■ tłoczona wanna pod palnikami ułatwia utrzymanie czystości
■ dostarczana z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny GZ 50 + dysze na PB
■ ochrona pokręteł IPX4
■ szafka otwarta, drzwi jako opcja
| Numer katalogowy | 00027269 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | SPB 70/80G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 21.5 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Ilość palników | 1x3,5 kW + 3x6 kW szt. |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Waga | 48.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.