Kuchnia gazowa 3-palnikowa z mosiężną nakładką - na podstawie | STP 70/80 G | Redfox 00030419
dodaj do przechowalni
Opis
STP 70/120 G to kuchnia gazowa z 2 klasycznymi palnikami i 1 płytą mosiężną. Powyższy model należy do grupy urządzeń linii Redfox 700.
Wykonanie
Kuchnia Redfox to model wolnostojący na otwartej podstawie. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada tłoczoną wannę pod palnikami, solidne żeliwne ruszty i specjalne nowoczesne palniki gazowe, w tym jeden ze specjalną mosiężną, jednorzędową nakładką.
Palniki
Kuchnia ma 2 klasyczne palniki o mocy 8,5 kW i 4 kW oraz 1 palnik z mosiężną nakładką o mocy 6,6 kW. Będzie idealna do dużych garnków. Kuchnia zasilana jest gazem. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny GZ 50, dołączone są także dysze na propan-butan. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętła z ochroną IPX.
*Zdjęcie poglądowe - przedstawia model STP 70/120 G z 4 palnikami klasycznymi i płytą mosiężną na środku.
| Numer katalogowy | 00030419 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | STP 70/80 G |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 19.1 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 3 |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Tak |
| Waga | 97.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.