Kuchnia gaz. 650, 4PAL, US | Bartscher 1151033 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1151033 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 18 kW |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny, Propan-Butan |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Moc palników / płyt grzewczych | 2x3,5 kW + 2x5,5 kW |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Nie |
| Waga | 32.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.