Kuchnia elektryczna 650, szer. 700, 4 pł., urz. nabl. | Bartscher 115007 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115007 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 8.2 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Moc palników / płyt grzewczych | 2x2,6 kW + 2x1,5 kW |
| Piekarnik | Nie |
| Waga | 30.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.