Kuchnia elektryczna 650, szer. 400, 2 pł., urz. nabl. | Bartscher 115005 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115005 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 4.1 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 2 |
| Moc palników / płyt grzewczych | 1x2,6 kW + 1x1,5 kW |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Nie |
| Waga | 17.35 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.