Kuchnia elektryczna 4 pola grzewcze 4x4 kW 400 V | PCQT-98ET | RM Gastro 00028462
dodaj do przechowalni
Opis
PCQT-98ET to nastawna kuchnia elektryczna z czterema płytami grzejnymi.
Wygląd
Kuchnia RM to model nastawny, który można zestawić z podstawą otwartą lub szafkową z linii RM 900. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości.
Płyty
Kuchnia zasilana jest energią elektryczną. Urządzenie posiada 4 kwadratowe płyty grzejne o wymiarach 300x300 mm i mocy 4 kW. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętła.
| Numer katalogowy | 00028462 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | PCQT-98ET |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 16 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Waga | 71.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.