Kuchnia el. 650, szer. 700 4PL, PEl | Bartscher 115058 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115058 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 870 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 12.4 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 4.3 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 570 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 490 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 295 mm |
| Temperatura minimalna | 110 °C |
| Temperatura maksymalna | 280 °C |
| Waga | 70.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.