Kuchenka mikrofalowa CYF 25L, 1000W | Bartscher 610181 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 610181 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 520 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Wysokość | 312 mm |
| Pojemność | 25 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1000 W |
| Waga | 17.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.