Kuchenka mikrofalowa 23L, 900W | Bartscher 610836 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 610836 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 483 mm |
| Głębokość | 425 mm |
| Wysokość | 281 mm |
| Pojemność | 23 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 900 W |
| Waga | 12.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.