Kuchenka indukcyjna IKF 72-2Z | Bartscher 105862 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105862 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 590 mm |
| Głębokość | 520 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Moc elektryczna | 7.2 kW |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 13.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.