Kuchenka indukcyjna IK 35TC-SW | Bartscher 105926 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105926 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 380 mm |
| Głębokość | 515 mm |
| Wysokość | 155 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.5 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 240 °C |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 8.15 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.