Kuchenka indukcyjna IK 35-EB | Bartscher 105829 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105829 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 370 mm |
| Głębokość | 390 mm |
| Wysokość | 118 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.5 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 240 °C |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Waga | 6.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.