Kuchenka indukcyjna IK 20TC | Bartscher 105848 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105848 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, szkło |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 63 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 W |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 240 °C |
| Waga | 3.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.