Kuchenka indukcyjna 3500 W z sondą bagnetową | Bartscher 105859 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kuchenka indukcyjna IK 35TCKTF marki Bartscher to kompaktowe i mobilne urządzenie, które sprawdzi się w niewielkich lokalach gastronomicznych, foodtruckach, a także firmach cateringowych. Bagnetowa sonda pozwala na precyzyjną kontrolę temperatury wewnątrz potrawy, co ma duże znaczenie m.in. podczas przyrządzania steków.
Moc
Kuchenka posiada 1 wydajne pole indukcyjne o średnicy 240 mm i mocy 3500 W. Zapewnia ono szybkie nagrzewanie i umożliwia precyzyjną kontrolę nad temperaturą podczas smażenia i gotowania.
Sterowanie
Obsługa kuchenki indukcyjnej jest prosta i intuicyjna. Panel sterujący z cyfrowym wyświetlaczem nie tylko daje możliwość 17-stopniowej regulacji mocy, ale także pozwala na ustawienie temperatury i czasu gotowania. Dzięki precyzyjnemu ustawieniu timera i sondzie przyrządzenie dań o idealnym stopni u wysmażenia jest jeszcze łatwiejsze.
Materiał wykonania
Obudowa kuchenki została wykonana z solidnej stali nierdzewnej, bezpiecznej w kontakcie z żywnością i odpornej na uszkodzenia. Płyta grzewcza z wytrzymałego szkła tworzy gładką powierzchnię, którą dzięki brakowi zagłębień łatwo jest utrzymać w czystości.
Cechy urządzenia
- Długość przewodu: 50 cm
- Filtr przeciwtłuszczowy
- Uchwyt bagnetowej sondy temperatury
| Numer katalogowy | 105859 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | IK 35TCKTF |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 340 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Średnica | 240 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.5 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 240 °C |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Waga | 7.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.