Kuchenka indukcyjna 2000 W | 201TC | Bartscher 105827 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105827 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 201TC |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal, szkło |
| Szerokość | 320 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 W |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 3.58 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.