Kuchenka ind. IK 35dpS | Bartscher 105854 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105854 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 605 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.5 kW |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 240 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.