Kuchenka gazowa turystyczna w walizce 2200 W | Bartscher A150623 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kuchenka Bartscher
Mała, lekka i kompaktowa kuchenka gazowa przeznaczona do użytku zewnętrznego. Dzięki poręcznej walizce, można ją bezpiecznie przenosić. W połączeniu z kartuszami gazowymi – jest od razu gotowa do użycia. Świetna do gotowania w plenerze!
Wykonanie
Kuchenka wykonana jest ze stali i pasuje do garnków i patelni o średnicy między 150 a 270 mm. Posiada 1 pojedynczy palnik gazowy przeznaczony na gaz butan. Kartusze gazowe o pojemności 227 g (nr katalogowy A150625) kupisz kontaktując się z naszym biurem sprzedaży.
Właściwości
Kuchenka posiada zapłon Piezo. Płomień kontrolowany jest przez 2-stopniowy system zabezpieczenia zapłonu i zabezpieczony termoelektrycznie palnik. Sterowanie odbywa się poprzez pokrętło. Zużycie gazu przy maksymalnym ustawieniu i temperaturze otoczenia 20°C wynosi 160 g/ godzinę.
| Numer katalogowy | A150623 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 1K221-T |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 340 mm |
| Głębokość | 285 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 2.2 kW |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Waga | 1.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.