Kruszarka do lodu 4ICE+ | Bartscher 135023 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 135023 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 172 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Wysokość | 460 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 80 W |
| Wydajność na godzinę | 15 kg/h |
| Pojemność | 1.75 l |
| Waga | 3.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.