Krajalnica do wędlin z nożem gładkim GSP-275 | Redfox 00031618
dodaj do przechowalni
00031618
Opis
| Numer katalogowy | 00031617 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Średnica ostrza | 275 |
| Obszar krojenia | 190 |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 180 W |
| Waga | 14.20 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.