Krajalnica do frytek | Bartscher 500308 B
dodaj do przechowalni
Opis
Krajalnica do frytek Bartscher to przydatne akcesorium, które ułatwia szybkie krojenie ziemniaków na frytki lub łódeczki. Jest ona mocowana do blatu roboczego lub ściany i za sprawą odpowiednich matryc pozwala na sprawniejsze przygotowanie warzyw do dalszej obróbki termicznej.
Materiał wykonania
Krajalnica została wykonana z wytrzymałej i łatwej w czyszczeniu stali nierdzewnej, która doskonale sprawdza się do pracy z żywnością. Dołączone do niej matryce i stemple są wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, dzięki czemu mogą być bez przeszkód myte w zmywarce.
Matryce/stemple w zestawie
- Frytki 6 mm
- Frytki 9 mm
- Frytki 13 mm
- Łódeczki ziemniaczane
| Numer katalogowy | 500308 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 155 mm |
| Głębokość | 425 mm |
| Wysokość | 335 mm |
| Waga | 2.64 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.