Krajalnica PRO 250-G | Bartscher 174303 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 174303 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 560 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Średnica ostrza | 250 |
| Regulacja grubości | 1-15 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 160 W |
| Waga | 22.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.