Krajalnica 250 Plus | Bartscher 174251 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 174251 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 510 mm |
| Wysokość | 385 mm |
| Przeznaczenie krajalnicy | Do wędlin |
| Średnica ostrza | 250 |
| Regulacja grubości | 1 - 12 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 113 W |
| Waga | 14.75 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.