Kosz zapasowy do frytownicy Snack XL 8 l | Bartscher 165527 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kosz zapasowy do frytownicy Bartscher jest przeznaczony do modelu Snack XL o pojemności 8 l.
Pojemność kosza: 5,7 l
Wymiary kosza: szer. 150 x gł. 320 x wys. 120 mm
Wymiary całkowite z rączką: szer. 150 x gł. 570 x wys. 190 mm
Ergonomiczny uchwyt pozwala na bezpieczne chwytanie kosza wypełnionego gorącą zawartością i odsączanie produktów.
Materiał wykonania jest bezpieczny do kontaktu z żywnością i trwały.
| Numer katalogowy | 165527 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 150 mm |
| Głębokość | 320 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Waga | 0.82 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.