Kosz na śmieci 56L | Bartscher 860006 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 860006 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 620 mm |
| Średnica | 370 mm |
| Pojemność | 56 l |
| Waga | 6.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.