Kosz do frytownicy indukcyjnej 8 l Plus | Bartscher 165122 B
dodaj do przechowalni
Opis
Dodatkowy kosz do frytownicy Bartscher 8 l Plus.
Wymiary kosza: szer. 190 x gł. 230 x wys. 145 mm.
Pojemność kosza: 5,5 l.
Wymiary całkowite z rączla: szer. 194 x gł. 475 x wys. 215 mm.
| Numer katalogowy | 165122 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 194 mm |
| Głębokość | 475 mm |
| Wysokość | 215 mm |
| Pojemność | 5.5 l |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.