Kosz do frytownicy SNACK Plus 4L | Bartscher 162826 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 162826 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 130 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Wysokość | 105 mm |
| Pojemność | 2.5 l |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.