Kosz do frytownicy SNACK 4L | Bartscher 165522 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 165522 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 135 mm |
| Głębokość | 205 mm |
| Wysokość | 123 mm |
| Waga | 0.65 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.