Kosz do frytownicy Professional 10 l | Bartscher 162912 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kosz zapasowy do frytownicy Bartscher jest przeznaczony do modelu Professional o pojemności 10 l.
Pojemność kosza: 2,7 l
Wymiary kosza: szer. 120 x gł. 233 x wys. 100 mm
Wymiary całkowite: szer. 130 x gł. 415 x wys. 220 mm
Ergonomiczny uchwyt pozwala na bezpieczne chwytanie kosza wypełnionego gorącą zawartością i odsączanie produktów.
Materiał wykonania jest bezpieczny do kontaktu z żywnością i gwarantuje trwałość.
W jednej komorze mieszczą się 2 kosze 162912.
*zdjęcie poglądowe
| Numer katalogowy | 162912 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 120 mm |
| Głębokość | 233 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Waga | 0.59 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.