Kosz do frytownicy BF 21E 16,1 l | Bartscher 158615 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kosz zapasowy do frytownicy Bartscher jest przeznaczony do modelu BF 21E.
Pojemność kosza: 16,1 l
Wymiary kosza: szer. 630 x gł. 365 x wys. 70 mm
Wymiary całkowite z uchwytami: szer. 730 x gł. 380 x wys. 232 mm
Ergonomiczne uchwyty pozwalają na bezpieczne chwytanie kosza wypełnionego gorącą zawartością i odsączanie produktów.
Materiał wykonania jest bezpieczny do kontaktu z żywnością i gwarantuje trwałość.
*Zdjęcie poglądowe (oferta dotyczy kosza bez półki)
| Numer katalogowy | 158615 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal chromowana |
| Szerokość | 630 mm |
| Głębokość | 365 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Pojemność | 16.1 l |
| Waga | 1.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.