Kostkarka do lodu natryskowa chłodzona powietrzem 50 kg/24 h | Bartscher 104050 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kostkarka do lodu marki Bartscher z serii C to niezastąpione rozwiązanie do średniej wielkości lokali gastronomicznych – kawiarni, barów i restauracji. Została wyposażona w wydajny system natryskowy, dzięki któremu produkuje nawet 50 kg lodu na dobę.
Kształt kostki
Za pomocą systemu natryskowego urządzenie tworzy przejrzyste kostki lodu w kształcie wydrążonego w środku stożka. Taka forma zapewnia dużą powierzchnię chłodzenia i niski stopień rozcieńczenia napoju, dlatego kostki sprawdzą się idealnie do koktajli i long drinków.
W trakcie cyklu produkuje 24 kostki lodu o średnicy 29 mm i wysokości 40 mm. Średnia waga kostki to 19-21 g.
Chłodzenie powietrzem
Kostkarka Bartscher jest chłodzona powietrzem, dlatego znajdzie zastosowanie przede wszystkim w dobrze wentylowanych lokalach, w których średnia temperatura otoczenia wynosi około 21 stopni Celsjusza. Przy montażu należy zachować minimum 10 cm odstępu z każdej strony.
Materiał wykonania
Kostkarka do lodu Bartscher została wykonana z wytrzymałej, odpornej na korozję stali nierdzewnej. To materiał łatwy do utrzymania w czystości, spełniający wysokie standardy higieny i bezpieczny w kontakcie z żywnością.
Cechy urządzenia
- Pojemność zasobnika: 13 kg
- Czujnik poziomu napełnienia
- Szufelka do lodu w zestawie
- Przyłącze wody 3/4"
- Odpływ wody ⌀21 mm
| Numer katalogowy | 104050 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | C50 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 548 mm |
| Głębokość | 611 mm |
| Wysokość | 823 mm |
| Wydajność na dobę | 50 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 380 W |
| Waga | 47.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.