Kostkarka do lodu łopatkowa chłodzona powietrzem 45 kg/24 h | Bartscher 104306 B
dodaj do przechowalni
Opis
Kostkarka do lodu marki Bartscher z serii Q to niezwykle ciche i wydajne urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w barach, restauracjach, hotelach czy kawiarniach. Dzięki systemowi łopatkowemu wytwarza aż do 45 kg lodu na dobę.
Kształt kostki
Kostkarka wytwarza równe, przejrzyste kostki lodu w kształcie wydrążonego w środku stożka. Taka forma zapewnia dużą powierzchnię chłodzenia i niski stopień rozcieńczenia napoju, dlatego kostki sprawdzą się idealnie do koktajli i long drinków.
W trakcie jednego cyklu produkuje 35 kostek lodu o wymiarach 32,5x29x41 mm i wadze około 21 g.
System łopatkowy
Kostkarka do lodu Q46 marki Bartscher jest wyposażona w system łopatkowy, którego zaletą jest nie tylko wysoka wydajność, ale również cicha praca – mechanizm parownika z końcówkami palcowymi nie posiada pomp i dysz rozpryskowych, dzięki czemu nie powoduje hałasu.
Chłodzenie powietrzem
Kostkarka Bartscher jest chłodzona powietrzem, dlatego znajdzie zastosowanie przede wszystkim w dobrze wentylowanych lokalach, w których średnia temperatura otoczenia wynosi około 21 stopni Celsjusza. Przy montażu należy zachować minimum 10 cm odstępu z każdej strony.
Materiał wykonania
Kostkarka do lodu Bartscher została wykonana z wytrzymałej, odpornej na korozję stali nierdzewnej. To materiał łatwy do utrzymania w czystości, spełniający wysokie standardy higieny i bezpieczny w kontakcie z żywnością.
Cechy urządzenia
- Pojemność zasobnika: 16 kg
- Czujnik poziomu napełnienia
- Szufelka do lodu w zestawie
- Przyłącze wody 3/4"
- Odpływ wody ⌀20 mm
| Numer katalogowy | 104306 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | Q46 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 610 mm |
| Wysokość | 710 mm |
| Wydajność na dobę | 45 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 360 W |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Waga | 41.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.