Kostkarka do lodu łopatkowa chłodzona powietrzem 25 kg/24 h | Bartscher 104304 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 104304 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | Q26 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 405 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 715 mm |
| Wydajność na dobę | 25 kg/24h |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 265 W |
| Waga | 33.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.