Kostkarka do lodu W150 | Bartscher 100083 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 100083 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 290 mm |
| Głębokość | 390 mm |
| Wysokość | 355 mm |
| Wydajność na dobę | 15 kg/24h |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 240 W |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.