Kostkarka do lodu IMC-3316 ADP chłodzona powietrzem 38 kg/24 h | RM Gastro 00026970
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 00026970 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | IMC - 3316 ADP |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 580 mm |
| Wysokość | 820 mm |
| Wydajność na dobę | 38 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Zużycie wody | 3,3 l |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 370 W |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.