Kostkarka do lodu B 86 Plus | Bartscher 104593 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 104593 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 581 mm |
| Wysokość | 995 mm |
| Wydajność na dobę | 86 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 980 W |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Waga | 63.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.