Kostkarka do lodu B 38 Plus | Bartscher 104538 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 104538 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | B 38 Plus |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 700 mm |
| Wydajność na dobę | 38 kg/24h |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 620 W |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Waga | 38.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.