Kostkarka do lodu 18 kg / 24 h, Master Frost, 230V/180W Wariant podstawowy | Hendi C-180
dodaj do przechowalni
C-180
Opis
| Numer katalogowy | C-180 |
|---|---|
| Producent | Master Frost |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Pojemność | 10 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 180 W |
| Czynnik chłodniczy | R134 |
| Waga | 28.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.