Kostkarka do lodu 120 kg / 24 h, Master Frost, 230V/844W Wariant podstawowy | Hendi C-1200
dodaj do przechowalni
C-1200
Opis
| Numer katalogowy | C-1200 |
|---|---|
| Producent | Master Frost |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 820 mm |
| Głębokość | 580 mm |
| Wysokość | 940 mm |
| Pojemność | 35 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 844 W |
| Czynnik chłodniczy | R454c |
| Waga | 83.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.