Kocioł elektryczny 50 l | BI 70/80 50E | Redfox 00028572
dodaj do przechowalni
Opis
Kocioł elektryczny Redfox
Kocioł warzelny elektryczny marki Redfox o pojemności 50 l to urządzenie przeznaczone do gotowania zup, sosów mięsnych czy dań mlecznych w dużych zakładach zbiorowego żywienia. Urządzenie doskonale sprawdzi się w stołówkach szkolnych, szpitalach oraz w jadłodajniach. Obróbka termiczna w kotle warzelnym odbywa się w sposób pośredni przez płaszcz wodny. Zastosowanie tej technologii sprawia, że przygotowywane potrawy nie przypalają się oraz nie przywierają do powierzchni naczynia.
Cechy urządzenia
- specjalnie tłoczona górna płyta ze stali nierdzewnej o grubości 1,2 mm,
- kwasoodporne dno ze specjalnej stali AISI 316,
- zabezpieczenie ciśnieniowe,
- bateria - napełnianie zimną wodą,
- uzupełnianie wody w płaszczu wodnym półautomatyczne lub przez armaturę,
- możliwość wyboru pełnej lub połowicznej mocy grzałek,
- regulacja temperatury 30-110°C,
- 7 stopniowa regulacja mocy grzania,
- zawór spustowy standardowo okrągły 2”,
- solidna konstrukcja,
- specjalny kształt rękojeści chroni użytkownika przed ewentualnym oparzeniem,
- regulowane nogi ze stali nierdzewnej,
- ochrona pokręteł IPX4.
| Numer katalogowy | 00028572 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | BI 70/80 50E |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Pojemność | 50 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 10.5 kW |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 110 °C |
| Sterowanie | elektromechaniczne |
| Kranik | Tak |
| Waga | 133.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.