KUCHENKA MIKROFALOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ PROGRAMOWANIA 1800W Wariant podstawowy | Hendi 281369
dodaj do przechowalni
281369
Opis
| Numer katalogowy | 281369 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 574 mm |
| Głębokość | 528 mm |
| Wysokość | 368 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 360 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 409 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 225 mm |
| Pojemność | 34 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.